Užsakantiems atostogas Egipte iki lapkričio 15 d. firminės Kidy Tour dovanos ir nemokama ekskursija!

SUNRISE GARDEN BEACH RESORT 5*

Egiptas, Hurghada. AI
Atidarytas 2003 m., paskutinį kartą atnaujintas 2011 m. Iš viso 480 kambarių. ~15 km iki Hurgados oro uosto, ~20 km iki Hurgados kurorto, šalia paplūdimio. 7 naktys
Kaina 510€ /asm.


SUNRISE MERAKI  4*

Egiptas, Hurghada. AI.
Po renovacijos atidarytas 2018 m. Viešbutį sudaro pagrindinis pastatas ir 9 vieno-dviejų aukštų pastatai. Iš viso 270 kambarių. ~13 km iki Hurgados oro uosto, Hurgados kurorto centre, šalia paplūdimio. 
7 naktys 
Kaina 506€ /asm.

SUNRISE ROYAL MAKADI AQUA RESORT 5* 

Egiptas, Makady Bay. AI.
Atidarytas 2005 m. Iš viso 698 kambariai. ~30 km iki Hurgados oro uosto, ~35 km iki Hurgados kurorto centro, šalia paplūdimio. 
7 naktys.
 Kaina 506€ /asm.

SUNRISE HOLIDAYS RESORT (tik suaugusiems) 5*

Egiptas, Hurghada. AI.
Atidarytas 1997 m., paskutinį kartą atnaujintas 2012 m. Iš viso 383 kambariai. ~5 km iki Hurgados oro uosto, ~500 m iki Hurgados kurorto centro, šalia paplūdimio.
7 naktys.
 Kaina 520€ /asm.

SENTIDO MAMLOUK PALACE RESORT 5*

Egiptas, Hurghada. AI.
Atidarytas 2007 m. Iš viso 530 kambarių. ~15 km iki Hurgados oro uosto, ~20 km iki Hurgados kurorto centro, šalia paplūdimio. 
7 naktys.
 Kaina 500€ /asm.

JAZ AQUAMARINE RESORT  5*

Egiptas, Hurghada. AI.
Atidarytas 2009 m. Iš viso 1001 kambarys. ~17 km iki Hurgados oro uosto, ~20 km iki Hurgados kurorto centro, šalia paplūdimio.
7 naktys 
 Kaina 569€ /asm.

THE BAYVIEW RESORT TABA HEIGHTS 5*

Taba 
Pramogos visai šeimai. Šalia paplūdimio su koralų rifu. Elegantiškas SPA centras. Profesionalus aptarnavima.  

Išvykimas 2019.03.13 (8 dienos) 
 Kaina 559€ /asm.

ROYAL BRAYKA RESORT 5*

Marsa Alamas 
Idealus atostogoms su vaikais .Baseinas su vandens kalneliais. Daug pramoginių renginių. Šeimos kambariai. Netoli koralų rifo.

Išvykimas 2018.12.04 (8 dienos) 
 Kaina 529€ /asm.
Faraonų lobiai....
Nuostabi 8 dienų kelionė į Egipto dievų pasaulį, vedanti per vietas, kuriose galėsite išvysti vertingiausius faraonų lobius – monumentalius senųjų laikų paminklus. Kruizas iš Asuano į Luksorą patogiu kruiziniu laivu – plaukiojančiu viešbučiu.

Kruizas laivu Egipte

Šitaip kadaise po Egiptą keliaudavo faraonai, o dabar tai puikus būdas aplankyti įdomias vietas. Kruizo maršrute – kerintis Asuanas, Edfu, Karalių slėnis, kuriame atrasta Tutanchamono kapavietė, garsiosios Luksoro, Karnako, Kom Ombo, Edfu šventyklos. Be to, dviejų dienų poilsis Marsa Alamo kurorte. Rekomenduojame viešnagę Egipte pratęsti papildoma savaite kuriame nors ITAKA siūlomame Marsa Alamo viešbutyje.

Išvykimo datos: 2019.01.05-01.12 / 2019.01.19-01.26 / 2019.02.02-02.09 / 2019.03.16-03.23

Kaina 499€/asmeniuiKELIONĖS PROGRAMA:

1.  DIENA. MARSA ALAMAS Kelionės dalyviai atvyksta į oro uostą. Skrydis į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, nakvynė. 
2. DIENA. ASUANAS–FILAI–LORDO KIČENERIO SALA (maršruto ilgis – apie 370 km) Pusryčiai. Kelionė į Asuaną. Apgyvendinimas laive. Pietūs laive. Ekskursija po Asuaną (Asuano užtvanka laikoma vienu iš XX a. technikos stebuklų). Pravažiuojama pro nebaigtą obeliską – akmenų skaldykloje esantį granito monolitą, kuris užbaigtas būtų svėręs 1 200 t ir siekęs 41 m aukštį. Apsilankome į UNESCO sąrašą įtrauktoje deivės Izidės šventykloje Filų saloje. Pastačius užtvanką, ši šventykla buvo perkelta į kitą vietą. Į šventyklą patenkama taku tarp 18 metrų aukščio pilonų, papuoštų dailiais reljefais. Feliuga plaukiama į Lordo Kičenerio salą su gražiu botanikos sodu. Norintys gali apsilankyti tipiškame nubių kaimelyje arba pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį vietoje). Vakarienė ir nakvynė laive. 
3. DIENA. KOM OMBAS–EDFU (maršruto ilgis – apie 110 km) Pusryčiai. Ekskursija po Kom Ombą: išvyka į šventyklą, skirtą vaisingumo dievui Sobekui, vaizduotam su krokodilo galva, ir „Gerajam gydytojui“ Haroeriui, vaizduotam su sakalo galva. Pietūs laive. Plaukiama į Edfu. Apsilankoma dievo Horo šventykloje Edfu mieste, per kurį kadaise ėjo prekybos kelias, vedęs per Arabijos dykumą prie Raudonosios jūros. Horo šventykla – viena geriausiai išsilaikiusių Egipto šventyklų. Čia dirbo lenkų ir prancūzų ekspedicija, vadovaujama prof. Michałowskio. Plaukiama link Luksoro. Vakarienė ir nakvynė laive. 
4. DIENA. KARALIŲ SLĖNIS (maršruto ilgis – apie 60 km) Pusryčiai. Apsilankoma Vakarų Tėbuose esančiame Karalių slėnyje – Egipto karalių amžinojo poilsio vietoje su uoloje iškaltais 64 kapaviečių kompleksais, tarp kurių yra ir Tutanchamono kapavietė. Apsilankoma Hačepsutės šventykloje, kurioje ypatingą dėmesį vertėtų atkreipti į reljefus, vaizduojančius scenas, susijusias su tikėjimais ir kasdieniu gyvenimu. Atnaujinant šventyklą, darbus atliko lenkų archeologų grupė. Vykstama prie 18 metrų aukščio Memnono kolosų – vienintelės išlikusios Amenchotepo III šventyklos dalies. Vakarienė ir nakvynė laive. 
5. DIENA. KARNAKAS – LUKSORAS (maršruto ilgis – apie 40 km) Pusryčiai. Apžiūrimas Karnako šventyklų kompleksas. Po pietų siūloma pasivažinėti karietomis po Luksoro centrą (už papildomą mokestį vietoje) arba dalyvauti ekskursijoje „Šviesa ir garsas“ Karnake (už papildomą mokestį vietoje). Pietūs laive. Ekskursija po Luksorą – miestą pietinėje senovės Tėbų dalyje, rytiniame Nilo krante. Apsilankoma Luksoro šventykloje, pastatytoje Amenchotepo III garbei. Anksčiau šią šventyklą su Amono šventykla Karnake jungė ilga sfinksų alėja. Vakarienė ir nakvynė laive. 
6. DIENA. MARSA ALAMAS (maršruto ilgis – apie 350 km) Pusryčiai. Išsiregistravimas. Kelionė į Marsa Alamą. Apgyvendinimas viešbutyje. Pietūs. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė. 
7. DIENA. MARSA ALAMAS Pusryčiai. Laisvas laikas arba papildoma ekskursija iki vakarienės. Nakvynė. 8. DIENA. MARSA ALAMAS Pusryčiai. Laisvas laikas (priklauso nuo skrydžio laiko), nuvežimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą. Pratęsusiems kelionę poilsiui skirtomis dienomis: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.
PASLAUGOS:  
•4 nakvynės laive*****, 
• 3 nakvynės viešbutyje***/**** Marsa Alame. 
• Dvivietės kondicionuojamos išorinės kajutės (galima viena papildoma vieta) su vonios kambariais 
• maitinimas laive: pusryčiai, pietūs, vakarienė 
• maitinimas viešbutyje Marsa Alame – 1 nakvynė: pusryčiai ir pietūs, 2 nakvynės: „viskas įskaičiuota“ 
• skrydis ir kelionė autobusu arba mikroautobusu + gido paslaugos.

PASTABOS:
1. Privalomi mokesčiai vietoje: įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 190 USD, vaikams iki 12 metų – apie 95 USD, arbatpinigiai – apie 40 USD. 
2. Vizos: mokama viza Marsa Alamo oro uoste – 25 USD. 
3. Papildomi mokesčiai: „Šviesa ir garsas“ Karnake – apie 31 USD, nubių kaimelis – apie 35 USD, jodinėjimas kupranugariu – apie 21 USD, Abu Simbelas – apie 90 USD; pasivažinėjimas karieta – apie 20 USD, vaikams iki 12 metų – 50 % nuolaida.
Įdomiausi Egipto senovės paminklai per savaitę
Į kainą įskaičiuotas trijų kartų per dieną maitinimas
Kruizas organizuojamas 5* laivu
Skiriama pakankamai daug laiko poilsiui
Sunrise viešbučių tinklo Egipte video pristatymai

SENTIDO MAMLOUK 5* AI, HURGADA

SUNRISE HOLIDAYS 5* AI, HURGADA

SUNRISE GARDEN 5* AI 

PASIŪLYMAI JAUNAVEDŽIAMS

Kidy Tour dovanoja papildomą -7% nuolaidą povestuvinėms kelionėms!
Visos sąlygos:
- kelionės užsakymo metu turi būti pateikiama santuokos liudijimo kopija arba pareiškimo registracijos dokumentas
- jaunavedžių nuolaida galioja, kai po santuokos įregistravimo praėję ne daugiau kaip 3 mėnesiai 
- kelionės metu su savimi reikia turėti santuokos liudijimą viešbutis turi teisę jo pareikalauti registracijos metu jaunavedžių nuolaida galioja pilnam kelionės paketui.
El.p.:  keliones@travel-inn.lt  Tel: +370 611 33399  Kuršių g. 7  Kaunas 
Darbo laikas: 09:00 - 17:45 darbo dienomis , šeštadienis 10:00 - 14:00 (susitarus iš anksto)

(C) 2012-2018,  sprendimas: iZET