Kelionių laivais pasiūlymai
KELIONĖS KRUIZINIAIS LAIVAIS

Kelionės kruiziniais laivais, jachtomis, kateriais...

Pasiilgote jūros ir pramogų? Svajojate apie šiltas ir saulėtas atostogas? Šį kartą rinkitės kitokią ir abejingų nepaliekančia kelionę – jachta ir kruizu. Patirsite tik geriausias emocijas ir mėgausitės atradimais! Dabar puikus metas save palepinti ir pasimėgauti įspūdingomis atostogomis.

Savaitės kelionė MSC Orchestra laivu su įskaičiuotu pilnu maitinimu: aplankysite Italiją, Graikiją ir Kroatiją už 789 €

 • Vienos kruizinės kelionės metu apsilankysite unikaliuose Europos miestuose: Venecijoje, Baryje, Dubrovnike. Prisišvartuosite įspūdingais paplūdimiais garsėjančioje Mykonos saloje ir visą dieną poilsiausite kontrastingoje Korfu saloje. 
 • Kelionės metu keliausite ir apsigyvensite pramogų gausa garsėjančiame kruiziniame laive. MSC Orchestra kruize yra išskirtinio dizaino barai, saunos, sūkurines vonios, įvairių šalių virtuvių restoranai, prašmatnus kazino, įspūdingais pasirodymais garsėjantis Covent Garden teatras.

KRUIZO MARŠRUTAS:

1 DIENA. Išvykimas iš Venecijos 17:00 
 2 DIENA. Atvykimas į Barį 13:00. Išvykimas į Korfu salą 19:00 
 3 DIENA. Atvykimas į Korfu salą 07:00. Išvykimas į Mykonos salą 18:00 
 4 DIENA. Diena jūroje 
 5 DIENA. Atvykimas į Mykonos salą 07:00. Išvykimas į Dubrovniką 18:00 
 6 DIENA. Diena jūroje 
 7 DIENA. Atvykimas į Dubrovniką 07:00. Išvykimas į Veneciją 13:00 
 8 DIENA. Atvykimas į Veneciją 09:00
KRUIZO IŠPLAUKIMO DATA: 2021 06 12 (8 dienos) 
KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE: 
 Kajutė be lango - nuo 789 €/asmeniui 
 Kajutė su langu - nuo 939 €/asmeniui 
 Kajutė su balkonu - nuo 1139 €/asmeniui 
Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: kruizas pasirinktoje kajutėje, pilnas maitinimas, pramogos laive, skrydis iš Lietuvos į Italiją ir atgal, rankinis orlaivio bagažas (iki 8 kg), registruotas orlaivio bagažas (iki 23 kg.

8 d. kruizinė kelionė MSC Seaside laivu po Italiją ir Prancūziją su įskaičiuotu skrydžiu iš Lietuvos už 709 €

 • Kruizinės kelionės metu aplankysite 2 Europos šalis ir net 5 išskirtinius Italijos ir Prancūzijos miestus, kuriuose bus galimybė praleisti beveik visą dieną. 
 • Leisite laiką kruizinio laivo SPA centre, denyje įsikūrusiame baseine, kruizinio laivo denyje mėgausitės saule ir vandens pramogomis, pramogausite vandens parke, vakarais grožėsitės gyvo pasirodymo renginiais bei būsite aprūpinti pilnu maitinimo paketu. 
 • Kruiziniame laive yra net 19 barų, treniruoklių salė, 11 restoranų, 2 švediško stalo restoranai. Neįkainojama patirtis keliaujant neįprastu būdu - kruiziniu laivu.
 • KRUIZO IŠPLAUKIMO DATA: 2021 10 29

KRUIZO MARŠRUTAS:

 1 DIENA. Išvykimas iš Čivitavekijos 19:00 
 2 DIENA. Atvykimas į Genują 08:00. Išvykimas į Marselį 18:00 
 3 DIENA. Atvykimas į Marselį 08:00. Išvykimas į Sirakūzus 16:00 
 4 DIENA. Diena jūroje 
 5 DIENA. Atvykimas į Sirakūzus 07:00. Išvykimas į Tarantą 17:00 
 6 DIENA. Atvykimas į Tarantą 09:00. Išvykimas į Čivitavekiją 19:00 
 7 DIENA. Diena jūroje 
 8 DIENA. Atvykimas į Čivitavekiją 07:00
KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE: 
Kajutė be lango - nuo 709 €/asmeniui 
Kajutė su langu - nuo 809 €/asmeniui 
Kajutė su balkonu - nuo 909 €/asmeniui 
Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: kruizas pasirinktoje kajutėje, pilnas maitinimas, pramogos laive, skrydis iš Lietuvos į į Italiją ir atgal, rankinis orlaivio bagažas (iki 8 kg), registruotas orlaivio bagažas (iki 23 kg).

8 d. kruizas su skrydžiu iš Lietuvos ir pilnu maitinimu: MSC Seaview laivu aplankykite Daniją, Norvegiją ir Vokietiją už 1029 €

 • Išskirtinės kruizinės kelionės metu suderinsite poilsį kruiziniame laive su Norvegijos, Vokietijos ir Danijos šalių pažinimu. 
 • Keliaujant MSC Seaview kruiziniu laivu patirsite ryšį su gamta dėl unikalios pajūrio promenados, kurioje mėgausitės gėrimais ir grožėsitės tobulais šalių vaizdais. 
 • Keliausite alsuojančia prabanga kruiziniu laivu, kuriame organizuojamos prabangios vakarienės, koncertais, profesionalūs pasirodymai.

KRUIZO MARŠRUTAS:

1 DIENA. Išvykimas iš Kopenhagos 18:00 
 2 DIENA. Diena jūroje 
 3 DIENA. Atvykimas į Hellesylt 07:00. Išvykimas į Olesiundą19:00 
 4 DIENA. Atvykimas į Olesiundą 07:00. Išvykimas į Flam 17:00 
 5 DIENA. Atvykimas į Flam 07:00. Išvykimas į Kylį 17:00 
 6 DIENA. Diena jūroje 
 7 DIENA. Atvykimas į Kylį 09:00. Išvykimas į Kopenhagą 19:00 
 8 DIENA. Atvykimas į Kopenhagą 08:00
KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE: 
Kajutė be lango - nuo 1029 €/asmeniui 
Kajutė su langu - nuo 1169 €/asmeniui 
Kajutė su balkonu - nuo 1339 €/asmeniui 
Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: kruizas pasirinktoje kajutėje; pilnas maitinimas; pramogos laive; skrydis iš Lietuvos į Daniją ir atgal; rankinis orlaivio bagažas (iki 8 kg) registruotas orlaivio bagažas (iki 23 kg)
KRUIZO IŠPLAUKIMO DATA: 2021 06 20 (8 dienos)

8 dienų plaukimas jachta arba katamaranu Sicilijoje už 990 € maršrutu: Katanija, Vulkano sala, Liparis, Strombolio sala, Milacas, Savoca ir Taormina

 • Tai yra puikus kelionės variantas išsiilgusiems nuotykių, romantikos ir unikalumo kelionėse. 
 • Plauksite visiškai naujomis jachtomis arba kataranais, kuriuose yra virtuvėlė (orkaitė, viryklė, kavos aparatas, šaldytuvas), nemokamas belaidis internetas, san. mazgai (dušas ir tualetai) skirti vienai arba dviems kajutėms. 
 • Kruizo metu aplankysite dievo Hefaisto kalvę - Vulcano salą, nuo jachtos denio stebėsite tikrą ugnikalnio išsiveržimą. Taip pat sustosite prabangiame kurorte Lipari ir prie Milazzo pakrantės, kur Odisėjo dienomis gyveno kiklopai.Galbūt jums net pavyks papietauti restorane, kuriame Francisas Fordas Coppola filmavo „Krikštatėvį“.
KELIONĖS MARŠRUTAS: 

1 DIENA (Katanija, Portorosa): Atvykę į Kataniją iš karto keliausite į Portorosą kur pludūriuoja jachtos. Kelias kur kas gražesnis kai pakeliui matomas vaizdinga rytų Sicilija ir aktyvus Etnos ugnikalnis. 
 2 DIENA (Vulkano sala): Keliausote į keturių elementų susitikimo vietą. Kad pajausti oro gaivumą, ugnies galią, pamatyti nesibaigiančią jūrą ir kaimynystėje esančias salas papuoštas žaluma, lipsite 500 metrų į miegančio ugnikalnio viršūnes. Ten esančios unikalios purvo ir sieros vonios yra labai populiarios tarp turistų norinčių pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Dar vienas ugnikalnio simbolis yra paplūdimiai su juodu įkaitusiu smėliu. Maudytis ten galima visus metus, nes kai kuriose vietose šiltosios srovės eina tiesiai į jūrą. Tačiau vaikščioti basomis nepatariama todėl nepamirškite pasiimti patogios guminės avalynės. 
 3 DIENA (Liparis): Liparis yra visų Aeoliano salų širdis. Ryškiausias ir derlingiausias visame salyne. Malvasia delle Lipari yra vietinių vyno gamintojų pasididžiavimas – saldus vynas iš džiovintų vynuogių. Na, o didžiausias archeologų pasididžiavimas yra didžiausia antikinių teatro kaukių kolekcija. Keliautojai čia atvyksta įsigyti vulkaninio stiklo suvenyrų, aplankyti vietinių prekybviečių, pamatyti sidabrinę St. Bartholomew skulptūrą ir pasimėgauti kraštovaizdžiu. Mes rekomenduojame salą patyrinėti su keturračiais. 
 4 DIENA (Strombolio sala): Inkarą nuleisite dar vienoje vulkaninėje pakrantėje – Strombolyje. Du tūkstančius metų, kas pusvalandį šis ugnikalnis demonstruoja tikrus fejerverkus, kurie yra saugūs ir naktį atrodo kerinčiai. Dieną galėsite užlipti į 926 metrų aktyvaus ugnikalnio kraterį ir žiūrėti mažus išsiveržimus kas 20 minučių. Žvejai šią salą vadina naturaliuoju viduržemio švyturiu. Šiomis dienomis, žmonių padarytas švyturys ant mažos uolos Strambolicchio tapo dar viena puikia vieta fotosesijoms, o vandenys esantys šalia yra tobuli nardymui. 
 5 DIENA (Milacas): Kelsitės į Siciliją, Milacą. Čia atrasite didžiausią salos tvirtovę pastatytą Normanų Vikingų. Taip pat aplankysite Jalari parką, menininkų rezidenciją su mielais nameliais ir fėjų skulptūromis. Už 30 km nuo Milaco, Tindaryje yra daug šventų vietų – Juodosios Madonos šventykla, Sausoji jūra ir net Raganos urvas, kur ji giesmėmis viliojo jūreivius. 
 6-7 DIENA (Savoca ir Taormina): Tęsiite legendomis apipintų vietovių paiešką išsinuomavę automobilius. Pirmoji stotelė yra Savoca, kalnuose esantis kaimelis kur Coppola filmavo filmą “Krikštatėvis”. Bar Vitelli, vieta kur Al Pacino pasipiršo Apollonijai tapo tikru mafijos muziejumi. Visas tūkstantis su puse vietinių gyventojų vienu ar kitu būdu prisidėjo prie šio filmo filmavimo ir yra linkę papasakoti daug apie šį procesą, žinoma su žiupsneliu fantazijos. Sekanti stotelė yra apibūdinta pačio Geothes – “Taormina svečiams atveria duris į patį gražiausią vaizdą pasaulyje”. Čia rasite Graikų teatrą, Romėnišką Odeoną, daugybę viduramžių bažnyčių ir palazzo. 
 8 DIENA (Portorosa): Atsipalaidavę Taormine, pasimėgavę siciliška virtuvę, po pietų plauksite atgal į Portorosą, kur paskutinę naktį praleisite jachtoje. Ryte jau keliausite namo, todėl vakare turėsite jaukią vakarienę su naujais draugais.

IŠPLAUKIMO JACHTA DATA: 2021 09 18 KRUIZO KAINA ASMENIUI DVIVIETĖJE KAJUTĖJE Su LANGU: 990€ 
 Į KRUIZINĖS KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 
 • 7 nakvynės dvivietėje jachtos kajutėje su langu; 
 • profesionalios kapitono paslaugos; 
 • pervežimas iš oro uosto ir atgal. 
PAPILDOMOS IŠLAIDOS: gėrimai, draudimas, skrydis iš Lietuvos iki Sicilijos oro uosto ir atgal, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Kelionės laivais

Individualios kelionės šeimoms, draugų kompanijoms...
Atostogaukime kitaip!
 Individualios kelionės laiveliais - mažais namukais ant vandens. Suteiksime visą informaciją, parinksime maršrutą bei pasiūlysime 3% nuolaidą.
Ežerai, vingiuotos upės, kanalai, nepaprasto grožio peizažai ir visad sekantys nauji atradimai. Upių turizmas suteikia galimybę atrasti pačius gražiausius kraštovaizdžius Prancūzijoje ir visoje Europoje, kerinčių vandens ekskursijų metu.

Laivams vairuoti nereikia nei teisių, nei licencijos (Kapitono instruktažas pdf.). Juose yra virtuvė, karštas ir šaltas vanduo, šaldytuvas, dujų viryklė, indai, lovų, patalynė ir net šildymo sistema. Visuose laivuose yra dušas, WC. Jais plaukiant galima žvejoti, tik reikia įsigyti licenciją. Licencijos kaina - apie 30€ savaitei. Tiesa, žvejybos sezonas yra tik 4 mėnesius - nuo birželio iki rugsėjo 30d. Bet plaukiant Europos upėmis dar geriau žavėtis vaizdais, vykti į ekskursijas, išmesti inkarą svetingai kviečiančiose prieplaukose ar po miestelius pavažinėti dviračiais.

Susidomėjote?
Jums tereikia pasirinkti: Šalį, vietovę, maršrutą (siūlome keliauti Vokietijos, Olandijos, Airijos, Lenkijos, Italijos, Burgundijos, Prancūzijos upėmis ); laivą ( siūloma 38 aukščiausio lygio laivų modelių; juose gali plaukti 2 - 12 žmonių); kelionės trukmę nuo 1 dienos iki kelių savaičių). Kelionės galimos visus metus (atsižvelgiant į regiono ypatybes).

Penichettes 935

2-3 miegamųjų vietų laivas.
Nedidelis, tinkamas mažai šeimai ar poroms.

Penichettes 1106FB

4 miegamųjų vietų laivas.
Vidutinio dydžio

Penichettes 1500R

8 miegamųjų vietų laivas.
Didelis, tinkamas draugų kompanijai.

Maršrutai

* Vokietijoje kruizai kerta Brandenburgo ir Meklemburgo žemes - atsiveria nuostabiai gražios vietos, miškai ir kalnai, vienišos pilys, ir, aišku, miestai - Berlynas, Reinsbergas, Vanzė, Potsdamas, Ferstenbergas, Šarlotenbergas.
*Olandijoje numatyta begalė maršrutų įvairiomis kryptimis grįžtant į pradinį punktą. Jų trukmė - 1-2 savaitės, atstumas - atitinkamai 200-300 km. Pagyvenę savo malonumui Amsterdame galite apžiūrėti sūrių miestus Goudą ir Edamą, apsilankyti Utrechte arba nuplaukti kanalais iki Alkmaro.
*Italijoje smagu plaukti Venecijos įlanka ir į ją įtekančiomis upėmis, apžiūrėti ne tik dieviškąjį miestą, bet ir Trevizą, Padują, Chioggia, Pellestrina, Murano, nusigauti net iki Triesto.
*Airijoje kelionė prasideda Kilinure mieste - Šanono upe, jos ntakais ir ežerais. Maršrutai - patys įvairiausi, kurių metu pamatysite natūralų gamtos paveldą su istrijos prieskoniu, parkus ir gamtinius rezervatus pilnus laukinių žvėrių ir paukščių. Plaukiant po 4 valandas kasdien per savaitę galima sukarti nuo 150 iki 210 km., per dvi iki 260 km.
*Lenkijoje kelionė Masūrijos ir Mamry ežerais prasideda nuo Mikolaikų. Ar žinojote, kad Masūria dar kitaip vadinama "tūkstančio ežerų žemė". Plaukiant smagu aplankyti istorines pilis statytas dar 18a ir 19a., grožėtis gamtos vaizdais. Tarp Ruciane – Nida ir Mikolaikų užsuksite į laukinės gamtos parką ir Kadzidlwo zoologijos sodą. Maršrutai savaitės arba dviejų trukmės, kuriu metu nuplaukiama 100 – 200km.
*Prancūzijos pietvakarinėje dalyje galima keliauti po Šarantą: nuplaukti iš Angulemo iki pat Biskajos įlankos, per Konjaką - iki Rošforo. Įdomiausi maršrutai vagoja Burgundiją - Luaros upe ir Burgundijos kanalu. Luara per Nantą galima nuplaukti iki vandenyno. Vieni įdomiausių maršrutų kviečia į Prancūzijos pietus: tarkim, pradėjus kelionę Bordo per Gaskonę galima plaukti į Tulūzą.

Maršrutas Prancūzijoje

Galima keliauti po Šarantą: nuplaukti iš Angulemo iki pat Biskajos įlankos, per Konjaką - iki Rošforo. Įdomiausi maršrutai vagoja Burgundiją - Luaros upe ir Burgundijos kanalu. Luara per Nantą galima nuplaukti iki vandenyno. Vieni įdomiausių maršrutų kviečia į Prancūzijos pietus: tarkim, pradėjus kelionę Bordo per Gaskonę galima plaukti į Tulūzą.

Maršrutas Olandijoje

Numatyta begalė maršrutų įvairiomis kryptimis grįžtant į pradinį punktą. Jų trukmė - 1-2 savaitės, atstumas - atitinkamai 200-300 km. Pagyvenę savo malonumui Amsterdame galite apžiūrėti sūrių miestus Goudą ir Edamą, apsilankyti Utrechte arba nuplaukti kanalais iki Alkmaro.

Maršrutas Italijoje

Smagu plaukti Venecijos įlanka ir į ją įtekančiomis upėmis, apžiūrėti ne tik dieviškąjį miestą, bet ir Trevizą, Padują, Chioggia, Pellestrina, Murano, nusigauti net iki Triesto. 
Search